Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16881
Poslední dražitel: 15566

Tichý Oldřich (* 1959)

Okno
olej na plátně, 130 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1994, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  21:30:00
Číslo položky: 16810
Poslední dražitel: 15050

Chwala Fritz (1872 - 1936)

Na břehu řeky
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  21:20:00
Číslo položky: 16858
Poslední dražitel: 15281

Emler František (1912 - 1992)

Kytice ve džbánu
olej na kartonu, 65 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16868
Poslední dražitel: 15523

Emler František (1912 - 1992)

V cirkuse
tempera na kartonu, 28 x 22, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16819
Poslední dražitel: 16217

Mabusa

Safari
umění Tinga Tinga pocházející z Tanzánie, olej na plátně, 50 x 70 cm, nerámováno, volně loženo, plátno místy poškozeno, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  21:15:00
Číslo položky: 16821
Poslední dražitel: 16219

Mabusa

Levhart
umění Tinga Tinga pocházející z Tanzánie, olej na plátně, 50 x 70 cm, nerámováno, volně loženo, plátno místy poškozeno, signováno UD
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16832
Poslední dražitel: 15225

olej na kartonu, 30 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16849
Poslední dražitel: 15817

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Sv. Jiří
roláž, rozměry ve výřezu pasparty 25 x 76 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno monogramem PD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16787
Poslední dražitel: 15451

Müller Ema (1859 - 1925)

Portrét dívky v klobouku
olej na dřevě, 27 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  21:10:00
Číslo položky: 16805
Poslední dražitel: 16848

Věštec
olej na desce, 90 x 65 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2020, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

do JARNÍ AUKCE.