Venkovský motiv olej na kartonu, 25, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Chalupy na podzim tempera na sololitu, 14, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Večer na chalupě olej na plátně, rozměry ve výřezu pasparty 47 x 55 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zátiší s humrem olej na plátně, rozměry ve výřezu pasparty 20 x 27 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen