Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16904
Poslední dražitel: 15705

Rouenská katedrála
lept na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 36 x 31 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  20:55:00
Číslo položky: 16913
Poslední dražitel: 15554

Vajce Stanislav (1935 - 2019)

Bílá sfinga
kombinovaná technika na papíře, 49 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno UH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16822
Poslední dražitel: 15491

Mkura

Zebra
umění Tinga Tinga pocházející z Tanzánie, olej na plátně, 60 x 60 cm, nerámováno, volně loženo, plátno místy poškozeno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  20:50:00
Číslo položky: 16919
Poslední dražitel: 14907

Konvolut 4 ks grafických listů
volně loženy, rozměry 13 x 9 cm a 3x 10 x 6, 5 cm, signovány tužkou, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16920
Poslední dražitel: 15717

Kubišta

Autoportrét
pozdější výtisk, linoryt na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 28 x 19 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16937
Poslední dražitel: 15571

Galimberti-Provázková Marie (1880 - 1951)

Zátiší s kyticí a ovocem
olej na kartonu, 40 x 40 cm, rámováno, rám a malba místy poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  20:45:00
Číslo položky: 16852
Poslední dražitel: 16165

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

olej na kartonu, 25, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  20:40:00
Číslo položky: 16865
Poslední dražitel: 15286

Emler František (1912 - 1992)

Chalupy na podzim
tempera na sololitu, 14, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16860
Poslední dražitel: 15518

Sigmund Zdeněk (1924 - 2017)

Večer na chalupě
olej na plátně, rozměry ve výřezu pasparty 47 x 55 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  20:35:00
Číslo položky: 16939
Poslední dražitel: 15572

Pospíšil Jan Bohumil (1898 - 1968)

Příboj v Gruži
olej na kartonu, 20 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

do JARNÍ AUKCE.