Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16880
Poslední dražitel: 15532

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Jaro na písecké silnici (Purkratice)
olej na plátně, 46 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  22:50:00
Číslo položky: 16850
Poslední dražitel: 16955

Hála Jan (1890 - 1959)

Dívka v kožichu
olej na plátně, 43 x 36 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, malba místy odpadlá, signováno PD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  22:45:00
Číslo položky: 16892
Poslední dražitel: 15343

olej na plátně, 27 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, datováno 1930, v roce 1932 vystavováno v Mánesu, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 147 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 16926
Poslední dražitel: 16975

pastel na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 31 x 25 cm, zaskleno, pasparta, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16945
Poslední dražitel: 14922

Kolíbal Stanislav (* 1925)

Kompozice
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 25 x 20 cm, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1985, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16947
Poslední dražitel: 16783

Saudek Jan (* 1935)

Rodina
fotografie, 30 x 24 cm, nerámováno, volně loženo, papír na okrajích místy poškozen, signováno PD, číslo printu 17/32, na zadní straně razítka z ateliéru, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16878
Poslední dražitel: 17069

olej na kartonu, 55 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 41 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  22:40:00
Číslo položky: 16879
Poslední dražitel: 15493

kombinovaná technika na kartonu, 68 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 44 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16884
Poslední dražitel: 14931

Pasta Oner (* 1979)

Girls Love
olej a akryl na plátně, 120 x 100 cm, vypínací rám, signováno na zadní straně plátna, datováno 2021, přiložen certifikát autenticity díla
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 16942
Poslední dražitel: 15575

Liebscher Karel, Havelka Roman, aj.

Konvolut 8 akvarelů
8 akvarelů převážně od K. Liebschera, rozměry ve výřezu paspart od 14 x 19 cm do 23 x 31 cm, nerámovány, pasparty, papír mírně poškozen, signovány
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

do JARNÍ AUKCE.