Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16835
Poslední dražitel: 14845

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Housle
olej na dřevě, 60 x 58, 5 cm, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  22:00:00
Číslo položky: 16838
Poslední dražitel: 16369

Střížek Antonín (* 1959)

Figuríny
olej na překližce, 30, 5 x 40 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2001, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16911
Poslední dražitel: 15356

Nesignováno (Antonín Chittussi?)

Pohled na Mariánské hradby
olej na plátně, fixováno na karton, 31 x 52 cm, rámováno, rám a malba místy poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16915
Poslední dražitel: 15713

V přístavu
kresba tužkou na kostičkovaném papíře, rozměry ve výřezu pasparty 10 x 15 cm, nerámováno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století, přímý dar od autora jeho ošetřovatelce
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16946
Poslední dražitel: 14923

Jirků Boris (* 1955)

Bolestná Madona z Bubenče
akryl na sololitu, 45 x 32 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1996, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16781
Poslední dražitel: 15462

Z šichty - Velký formát
kolorovaná fotografie, 62 x 49 cm, nerámováno, volně loženo, papír na okrajích poškozen, nesignováno, pozůstalostní razítko autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  21:55:00
Číslo položky: 16894
Poslední dražitel: 16246

Konvolut 30 ks grafických listů
volně loženy, u některých listů poškozen papír, rozměry od 19 x 13 do 60 x 40 cm, signovány tužkou, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16927
Poslední dražitel: 13513

Kostelík
pastel na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 27 x 41, 5 cm, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1986, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16825
Poslední dražitel: 17041

Příjezd brabantských umělců na dvůr Rudolfa II.
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 47 x 42 cm, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 66/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  21:50:00
Číslo položky: 16861
Poslední dražitel: 15518

Emler František (1912 - 1992)

Zima na vesnici
tempera na kartonu, 32 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

do JARNÍ AUKCE.