Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16778
Poslední dražitel: 15263

Vídeňská burza
kombinovaná technika na papíře, 14 x 24, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír na okrajích poškozen, signováno PH, pozůstalostní razítko autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  21:05:00
Číslo položky: 16826
Poslední dražitel: 15494

Kriššák Patrik (* 1986)

Farby a tvary VIII
olej na plátně, 30 x 40 cm, nerámováno, vypínací rám, malba v levé části mírně popraskaná, signováno na zadní části, datováno 2016, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16853
Poslední dražitel: 17064

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16809
Poslední dražitel: 15789

Janoušková Věra (1922 - 2010)

Postava
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 62 x 44 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1995
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  21:00:00
Číslo položky: 16846
Poslední dražitel: 14740

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Kytice tulipánů
kombinovaná technika na papíře, 63 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1962, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16889
Poslední dražitel: 15537

Nesignováno

Madona
olej na plátně, 56 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, restaurováno a rentoilováno, nesignováno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16930
Poslední dražitel: 15567

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Holandské odpoledne
roláž, rozměry ve výřezu pasparty 30 x 77 cm, zaskleno, pasparta, signováno monogramem PD, datováno 1963 ?
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16806
Poslední dražitel: 17029

Figura
olej na desce, 100 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2011, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  20:55:00
Číslo položky: 16823
Poslední dražitel: 16196

Majidu

Želvy
umění Tinga Tinga pocházející z Tanzánie, olej na plátně, 80 x 58 cm, nerámováno, volně loženo, plátno místy poškozeno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  20:50:00
Číslo položky: 16827
Poslední dražitel: 16199

Břízy v jarní krajině
olej na plátně, 60 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  20:45:00

do JARNÍ AUKCE.