Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16796
Poslední dražitel: 14816

olej na kartonu, 41 x 52 cm, rámováno, rám místy poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 25 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  22:35:00
Číslo položky: 16882
Poslední dražitel: 13294

Langer Karel (1878 - 1947)

Vřesoviště
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16933
Poslední dražitel: 15679

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Ilsée: Prinzessin von Tripolis
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16890
Poslední dražitel: 15922

Marquise de Pompadour
kolorovaný lept 1/1, rozměry ve výřezu pasparty 68 x 51 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1985
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 36 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  22:30:00
Číslo položky: 16803
Poslední dražitel: 16846

Rozhovor
olej na plátně, 88 x 118 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2013, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  22:25:00
Číslo položky: 16841
Poslední dražitel: 14778

Cesta ke Schneegrubenbaude (Zlaté návrší)
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2000, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 131 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 16843
Poslední dražitel: 13454

Chaba Karel (1925 - 2009)

Benátky
olej na plátně, 55 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16791
Poslední dražitel: 17014

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  22:15:00
Číslo položky: 16800
Poslední dražitel: 15721

Nesignováno

Strom u cesty
olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16816
Poslední dražitel: 15795

Vysoká škola III
suchá jehla, rozměry ve výřezu pasparty 42 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír mírně zvlněn, místy zahnědlé skvrny, signováno tužkou LD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 54 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do JARNÍ AUKCE.