9 300 000 Kč

Číslo položky: 16839
Poslední dražitel: 16207

Kristofori Jan (1931 - 2004)

Rusalka
kombinovaná technika na kartonu, 31 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1996, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  22:35:00
Číslo položky: 16918
Poslední dražitel: 16927

Laštovka Karel (1938 - 1986)

Portrét dívky s kočičkou
olej na plátně, fixováno na karton, 70 x 48 cm, nerámováno, malba místy poškozena, karton prohnutý, signováno monogramem PD, datováno 1970
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16935
Poslední dražitel: 14956

Moucha Miloslav (* 1942)

Konvolut 2 ks pastelů
2x pastel na veluru, rozměry ve výřezu pasparty 23 x 15 cm a 15 x 13 cm, rámovány, zaskleny, rámy a malby mírně poškozeny, značeny na zadní straně, datovány 1999
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16824
Poslední dražitel: 15800

Nesignováno

Najáda
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 12 x 16, 5 cm, zaskleno, pasparta, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  22:30:00
Číslo položky: 16897
Poslední dražitel: 15543

Rajská sonáta - Zjevení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16917
Poslední dražitel: 15865

Ile de Sein
kresba tužkou na papíře, 13, 5 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, značeno na zadní straně monogramem, 2. pol. 20. století, přímý dar od autora jeho ošetřovatelce
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 16 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16883
Poslední dražitel: 16904

Paderlík Arnošt (1919 - 1999)

Zátiší s citrónem
olej na kartonu, 11 x 16 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1951, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  22:25:00
Číslo položky: 16922
Poslední dražitel: 15561

Vidévdát
konvolut 5 ks leptů, rozměry ve výřezu pasparty 19, 5 x 13 cm, nerámovány, zapaspartovány, signovány tužkou UD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16941
Poslední dražitel: 15620

Veith Eduard (1856 - 1925)

Portrét dívky s tmavými vlasy
kombinovaná technika na dřevě, 46 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 53 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16844
Poslední dražitel: 17004

Vojtek Antonín (* 1934)

Dyje pod Pálavou
olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2002, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  22:20:00