Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16799
Poslední dražitel: 15474

Berkes Antal (1874 - 1938)

Budapešť
olej na plátně, 40 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  21:15:00
Číslo položky: 16830
Poslední dražitel: 15497

Náměstí v Nové Pace
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16849
Poslední dražitel: 15509

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Sv. Jiří
roláž, rozměry ve výřezu pasparty 25 x 76 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno monogramem PD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16868
Poslední dražitel: 15523

Emler František (1912 - 1992)

V cirkuse
tempera na kartonu, 28 x 22, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  21:20:00
Číslo položky: 16810
Poslední dražitel: 16136

Chwala Fritz (1872 - 1936)

Na břehu řeky
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16794
Poslední dražitel: 15471

Špillar Karel (1871 - 1939)

Alegorie rána
malba na skle, 19, 5 x 31 cm, rámováno, rám místy poškozen, malba mírně poškozena, signováno zrcadlově obráceně monogramem PH, okolo roku 1902, publikováno v časopise Sammler Journal
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16828
Poslední dražitel: 12734

Bárta Josef (1864 - 1919)

olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20.století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  21:25:00
Číslo položky: 16788
Poslední dražitel: 13228

kombinovaná technika na kartonu, 44 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16850
Poslední dražitel: 15511

Hála Jan (1890 - 1959)

Dívka v kožichu
olej na plátně, 43 x 36 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, malba místy odpadlá, signováno PD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16780
Poslední dražitel: 15462

Humoristická ilustrace
barevná ilustrace k humoristickému románu Tygr pana Boška, 30 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  21:30:00

do BŘEZNOVÉ AUKCE.