Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16783
Poslední dražitel: 16116

Moře
kombinovaná technika na kartonu, 23 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  20:30:00
Číslo položky: 16866
Poslední dražitel: 15522

Emler František (1912 - 1992)

Cesta vesnicí
tempera na sololitu, 14, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  20:35:00
Číslo položky: 16821

Mabusa

Levhart
umění Tinga Tinga pocházející z Tanzánie, olej na plátně, 50 x 70 cm, nerámováno, volně loženo, plátno místy poškozeno, signováno UD
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16823

Majidu

Želvy
umění Tinga Tinga pocházející z Tanzánie, olej na plátně, 80 x 58 cm, nerámováno, volně loženo, plátno místy poškozeno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  20:40:00
Číslo položky: 16863
Poslední dražitel: 15519

Emler František (1912 - 1992)

Zasněžená vesnice
tempera na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16827
Poslední dražitel: 16958

Břízy v jarní krajině
olej na plátně, 60 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  20:45:00
Číslo položky: 16903
Poslední dražitel: 16200

Rybáři v Concarneau
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 36 x 30 cm, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16806
Poslední dražitel: 16849

Figura
olej na desce, 100 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2011, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16894
Poslední dražitel: 15541

Konvolut 30 ks grafických listů
volně loženy, u některých listů poškozen papír, rozměry od 19 x 13 do 60 x 40 cm, signovány tužkou, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  20:50:00
Číslo položky: 16778
Poslední dražitel: 16113

Vídeňská burza
kombinovaná technika na papíře, 14 x 24, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír na okrajích poškozen, signováno PH, pozůstalostní razítko autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

do BŘEZNOVÉ AUKCE.