Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16897
Poslední dražitel: 15543

Rajská sonáta - Zjevení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  22:20:00
Číslo položky: 16906
Poslední dražitel: 15550

Dobroruka Ivan (1934 - 2001)

V přístavu - Velký formát
olej na plátně, 96 x 125 cm, rámováno, rám, malba a plátno mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16887
Poslední dražitel: 15536

Nesignováno

Madona - Velký formát
kombinovaná technika na papíře, průměr 147 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a papír místy poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16918
Poslední dražitel: 16211

Laštovka Karel (1938 - 1986)

Portrét dívky s kočičkou
olej na plátně, fixováno na karton, 70 x 48 cm, nerámováno, malba místy poškozena, signováno monogramem PD, datováno 1970
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  22:25:00
Číslo položky: 16917
Poslední dražitel: 16210

Ile de Sein
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16922
Poslední dražitel: 16214

Vidévdát
konvolut 5 ks leptů, rozměry ve výřezu pasparty 19, 5 x 13 cm, nerámovány, zapaspartovány, signovány tužkou UD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16895
Poslední dražitel: 15542

*Konvolut

Konvolut 12 ks grafických listů
různí autoři, volně loženy, u některých listů papír poškozen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  20:20:00
Číslo položky: 16859
Poslední dražitel: 16169

Sigmund Zdeněk (1924 - 2017)

Zátiší s konvičkou
olej na kartonu, 49 x 62 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  20:25:00
Číslo položky: 16921
Poslední dražitel: 16213

Picasso

Faune et chévre
pozdější výtisk, linoryt na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 28 x 18, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16905
Poslední dražitel: 15549

barevná litografie, 50 x 40 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  20:30:00

do BŘEZNOVÉ AUKCE.