Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16845
Poslední dražitel: 16876

Jiroudek František (1914 - 1991)

Jasmín
olej na plátně, 80 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  22:15:00
Číslo položky: 16906
Poslední dražitel: 15550

Dobroruka Ivan (1934 - 2001)

V přístavu - Velký formát
olej na plátně, 96 x 125 cm, rámováno, rám, malba a plátno mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  22:20:00
Číslo položky: 16897
Poslední dražitel: 15543

Rajská sonáta - Zjevení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16887
Poslední dražitel: 15536

Nesignováno

Madona - Velký formát
kombinovaná technika na papíře, průměr 147 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a papír místy poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16895
Poslední dražitel: 15542

*Konvolut

Konvolut 12 ks grafických listů
různí autoři, volně loženy, u některých listů papír poškozen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  20:20:00
Číslo položky: 16859
Poslední dražitel: 15516

Sigmund Zdeněk (1924 - 2017)

Zátiší s konvičkou
olej na kartonu, 49 x 62 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  20:25:00
Číslo položky: 16783
Poslední dražitel: 15463

Moře
kombinovaná technika na kartonu, 23 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  20:30:00
Číslo položky: 16905
Poslední dražitel: 15549

barevná litografie, 50 x 40 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16821

Mabusa

Levhart
umění Tinga Tinga pocházející z Tanzánie, olej na plátně, 50 x 70 cm, nerámováno, volně loženo, plátno místy poškozeno, signováno UD
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  20:35:00
Číslo položky: 16866
Poslední dražitel: 15522

Emler František (1912 - 1992)

Cesta vesnicí
tempera na sololitu, 14, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

do BŘEZNOVÉ AUKCE.