Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16891
Poslední dražitel: 15539

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Dej Bože! Barboře Martina...
tuš na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 13, 5 x 9, 5 cm, rámováno, rám a kresba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  21:45:00
Číslo položky: 16876
Poslední dražitel: 13290

Bauch Jan (1898 - 1995)

Alej
kombinovaná technika na kartonu, 56 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1965, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  21:50:00
Číslo položky: 16798
Poslední dražitel: 15474

Berkes Antal (1874 - 1938)

Zima v ulicích
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16817
Poslední dražitel: 15907

Körber Adolf (1887 - 1967)

Chalupa
olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16914
Poslední dražitel: 17066

Vajce Stanislav (1935 - 2019)

Vstup do staré zahrady
tuš-akryl na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 50 x 50 cm, zaskleno, pasparta, malba mírně poškozena, signováno UH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  21:55:00
Číslo položky: 16782
Poslední dražitel: 15463

Pochmurno - Velký formát
kolorovaná fotografie, 62 x 49 cm, nerámováno, volně loženo, papír na okrajích poškozen, nesignováno, pozůstalostní razítko autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16840
Poslední dražitel: 15504

David Jiří (* 1956)

Výhled z okna na Prahu
olej na plátně, 45 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno na zadní straně, datováno 1996, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16815
Poslední dražitel: 15906

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Z Karlovarska
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  22:00:00
Číslo položky: 16923
Poslední dražitel: 16214

Dívka s ptáčky
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 31 x 22 cm, zaskleno, pasparta, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16870
Poslední dražitel: 13565

Chalupy u rybníka
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

do BŘEZNOVÉ AUKCE.