Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16853
Poslední dražitel: 15496

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  21:05:00
Číslo položky: 16881
Poslední dražitel: 15532

Tichý Oldřich (* 1959)

Okno
olej na plátně, 130 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1994, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  21:10:00
Číslo položky: 16787
Poslední dražitel: 16119

Müller Ema (1859 - 1925)

Portrét dívky v klobouku
olej na dřevě, 27 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16805
Poslední dražitel: 16848

Věštec
olej na desce, 90 x 65 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2020, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16909
Poslední dražitel: 16204

Líbal František (1896 - 1974)

Podzim na hrázi (Starý Vdovec)
olej na plátně, 65 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16799
Poslední dražitel: 15474

Berkes Antal (1874 - 1938)

Budapešť
olej na plátně, 40 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  21:15:00
Číslo položky: 16830
Poslední dražitel: 15497

Náměstí v Nové Pace
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16849
Poslední dražitel: 17007

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Sv. Jiří
roláž, rozměry ve výřezu pasparty 25 x 76 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno monogramem PD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16908
Poslední dražitel: 16204

Výlet v deštivém počasí
lept na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 51 x 35 cm, rámováno, rám v dolní části poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1980, 27/50
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  21:20:00
Číslo položky: 16810
Poslední dražitel: 16136

Chwala Fritz (1872 - 1936)

Na břehu řeky
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

do BŘEZNOVÉ AUKCE.