Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16901
Poslední dražitel: 17092

Saudek Jan (* 1935)

Garden Town
olej na dřevě, 66 x 53 cm, nerámováno, malba místy poškozena, signováno na hraně, datováno 1968, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 220 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.3.2024  00:15:00
Číslo položky: 16943
Poslední dražitel: 15575

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Dívka s košíkem jablek
olej na plátně, 72 x 49 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 150 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  23:50:00
Číslo položky: 16786
Poslední dražitel: 17001

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labská tůň
olej na kartonu, 69 x 98, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 320 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  23:30:00
Číslo položky: 16944
Poslední dražitel: 16319

Sovánka Karol (1883 - 1961)

Srneček
olej na plátně, 55 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 78 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16928
Poslední dražitel: 15924

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Ženský akt/Portrét muže/Barokní motiv
3D koláž, rozměry ve výřezu pasparty 27 x 21, 5 cm, zaskleno, pasparta, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  23:15:00
Číslo položky: 16802
Poslední dražitel: 16846

olej na plátně, 105 x 90 cm, rámováno, signováno na zadní straně, datováno 1972, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  23:10:00
Číslo položky: 16912
Poslední dražitel: 15799

Vyhlídka Hády v Brně
olej na plátně, 30 x 30 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, mírně obtisknutý vypínací rám v plátně, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 64 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  23:05:00
Číslo položky: 16829
Poslední dražitel: 14590

Bárta Josef (1864 - 1919)

Rozkvetlé pole
olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  23:00:00
Číslo položky: 16916
Poslední dražitel: 14902

Král
pastel na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 15 x 10 cm, nerámováno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno PD a UD, datováno 1972, přímý dar od autora jeho ošetřovatelce
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 17 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  22:55:00
Číslo položky: 16790
Poslední dražitel: 15286

Slunéčko hřeje
olej na kartonu, 36 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton mírně zvlněn, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024  22:50:00

do JARNÍ AUKCE.