Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15003
Poslední dražitel: 14217

Nečitelně signováno

olej plátno na kartonu, 49 x 69 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, silně zažloutlý lak, signováno nečitelně PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 325 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:10:00
Číslo položky: 15069
Poslední dražitel: 14916

akvarel na papíře, 51 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1897, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 70 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:05:00
Číslo položky: 15073
Poslední dražitel: 15511

Výhled na Prahu
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:00:00
Číslo položky: 14963
Poslední dražitel: 15434

Jiroudek František (1914 - 1991)

Zátiší s kyticí a lebkou kozoroha
olej na plátně, 52 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:55:00
Číslo položky: 14966
Poslední dražitel: 14489

Chalupy v Jižních Čechách
olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15157
Poslední dražitel: 15570

Líbal František (1896 - 1974)

Cesta vesnicí
olej na plátně, 75 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14980
Poslední dražitel: 14622

Tichá voda
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1957 (?), ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:50:00
Číslo položky: 14989
Poslední dražitel: 14207

Zasněná
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15128
Poslední dražitel: 14305

Humoristická ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 22, 5 x 31, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PH, datováno 1928, na zadní straně pozůstalostní razítko autora
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15156
Poslední dražitel: 15570

Z Pošumaví
olej na kartonu, 45 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

do VÁNOČNÍ AUKCE.