9 300 000 Kč

Číslo položky: 15120
Poslední dražitel: 14300

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Listopad
tuš na papíře, 42 x 29 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen, zahnědlé skvrny, signováno LD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:50:00
Číslo položky: 15137
Poslední dražitel: 15489

Bachmann Alfred (1863 - 1956)

Moře
pastel na kartonu, 26, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15165
Poslední dražitel: 15576

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15062
Poslední dražitel: 11744

Malý Václav (1874 - 1935)

Portrét holčičky
olej na kartonu, 33, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:45:00
Číslo položky: 15147
Poslední dražitel: 14318

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Česká polka
olej na kartonu, 110 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1982, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14954
Poslední dražitel: 14522

Christov Georgi (1897 - ?)

olej na kartonu, 32, 5 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:40:00
Číslo položky: 14987
Poslední dražitel: 14859

Anděl strážný
kresba zlacenkou na papíře, 15 x 10, 5 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno monogramem PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 34 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15190
Poslední dražitel: 13564

Jakub František (1875 - 1940)

Únos
kombinovaná technika na papíře, 38 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15096
Poslední dražitel: 15472

Malich Karel (1924 - 2019)

Výhled na Prahu
suchá jehla, 25 x 21, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1965
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:35:00
Číslo položky: 15191
Poslední dražitel: 13091

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton mírně prohnutý, signováno LD, signatura viditelná pod UV lampou, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč