Baletka olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám, malba a plátno mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jihočeský motiv olej na plátně, 68 x 99 cm, rámováno, zkřížený rám, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Matka pastel na kartonu, 44 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1977, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Odpočinek olej na kartonu, 88 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 2021, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, katalogy autora nejsou součástí dražby této položky, možnost nahléd...
Výhled z lesa olej na kartonu, 32 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
U rybníka olej na překližce, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Břízy na podzim olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, vystaveno v Goltzově tvrzi,
ověřovací certifikát pravosti díla přiložen