9 300 000 Kč

Číslo položky: 14946
Poslední dražitel: 14178

Moravec Alois (1899 - 1987)

Štěkeňská humna
olej na plátně, 52 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:30:00
Číslo položky: 14964
Poslední dražitel: 14498

Loďky
barevná litografie, 32 x 50 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 178/200, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15083
Poslední dražitel: 13841

Sperling Heinrich (1844 - 1924)

Scéna s kočkami a psy
kombinovaná technika na překližce (tisková technika, olejomalba), 31, 5 x 21 cm, poškozeno, prasklá překližka, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 850 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 14948
Poslední dražitel: 15357

Šalamoun Jiří (1935 - 2022)

Sen
barevná litografie, 47, 5 x 33, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1999, 22/50
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:25:00
Číslo položky: 15099
Poslední dražitel: 14011

Augusta Antonín (1891 - 1940)

olej na plátně, 67 x 97 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15173
Poslední dražitel: 14336

Gott Karel (1939 - 2019)

Charlotte
tisk na papíře, 29, 5 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 248/500
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15184
Poslední dražitel: 15522

Bauch Jan (1898 - 1995)

Homér
kombinovaná technika na papíře, 54 x 39 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1972, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15155
Poslední dražitel: 14977

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Fašismus
kombinovaná technika na papíře, 30, 5 x 22 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno PD, datováno 1988, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:15:00
Číslo položky: 15001
Poslední dražitel: 15118

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:05:00
Číslo položky: 15192
Poslední dražitel: 13092

Liebscherová - Havlíčková Berta (1864 - 1954)

Květy bramboříku
olej na kartonu, 33 x 24 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:00:00