9 300 000 Kč

Číslo položky: 14947
Poslední dražitel: 15457

Hajný Zdeněk (1942 - 2014)

Střed vesmíru
olej na plátně, 38 x 28, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1999, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:45:00
Číslo položky: 14977
Poslední dražitel: 14310

Nesignováno

Návštěva alchymisty u Rudolfa II.
olej na plátně, 60 x 100 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15066
Poslední dražitel: 14915

Malý Jan (1898 - 1954)

olej na kartonu, 27 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15100
Poslední dražitel: 13028

Sovánka

Husopasky
olej na plátně, 73 x 97 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14975
Poslední dražitel: 14087

olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:40:00
Číslo položky: 14985
Poslední dražitel: 14205

Zatzka Hans (1859 - 1945)

Dívka s květinami
olej na překližce, 32 x 15, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno monogramem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14962
Poslední dražitel: 15434

Jiroudek František (1914 - 1991)

Liběchovská krajina s jezem
olej na plátně, 66 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1985, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:35:00
Číslo položky: 14976
Poslední dražitel: 15444

Z našeho parku v zimě
olej na plátně, 66 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla a nákupní doklad z roku 1931 přiloženy
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:30:00
Číslo položky: 15074
Poslední dražitel: 14267

Nesignováno

Uhelný trh
olej na kartonu, 50 x 64 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15081
Poslední dražitel: 14272

Ranní mlha
olej na kartonu, 26 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč