Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15125
Poslední dražitel: 14303

Přepadení
kombinovaná technika na papíře (fotografie, malba), 31 x 20 cm, nerámováno, volně loženo, papír na okrajích poškozen, signováno monogramem LD, datováno 1935, na zadní straně pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:45:00
Číslo položky: 14956
Poslední dražitel: 14524

Christov Georgi (1897 - ?)

olej na kartonu, 32 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:40:00
Číslo položky: 14968
Poslední dražitel: 13569

Slabý František (1863 - 1919)

Vrby u řeky
olej na kartonu, 23 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15097
Poslední dražitel: 15472

Malich Karel (1924 - 2019)

Praha
suchá jehla, 17, 5 x 17, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1965
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 14 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15153
Poslední dražitel: 14975

Lapinski Tadeusz (1928 - 2016)

Konvolut 9 ks barevných litografií
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 13 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:35:00
Číslo položky: 15061
Poslední dražitel: 14911

Nečitelně signováno

Rozkvetlý keř
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:30:00
Číslo položky: 15068
Poslední dražitel: 14263

Stein Václav (1917 - 1944)

Chalupy u vody
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14991
Poslední dražitel: 14209

Rozhovor
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:20:00
Číslo položky: 15164
Poslední dražitel: 15633

Wierer Alois (1878 - 1945)

Městské zákoutí
olej na kartonu, 39, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14973
Poslední dražitel: 15383

Zátiší s ovocem
barevná litografie, 30 x 41 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1942, 430/500
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:15:00

do VÁNOČNÍ AUKCE.