9 300 000 Kč

Číslo položky: 15187
Poslední dražitel: 15591

Rozkvetlý strom
olej na plátně, 70 x 55 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1972, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 19 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  22:45:00
Číslo položky: 15185
Poslední dražitel: 14345

Netík Miroslav (1920 - 2018)

olej na plátně, 101 x 117 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  22:35:00
Číslo položky: 15180
Poslední dražitel: 13667

Konvolut 5 ks litografií
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  22:30:00
Číslo položky: 15148
Poslední dražitel: 14319

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Neznámé kultury - Černé tanečnice
olej na kartonu, 87 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2001, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  22:25:00
Číslo položky: 15193
Poslední dražitel: 13092

Horný Willy (1933 - 1982)

olej na kartonu, 45 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15060
Poslední dražitel: 15503

Chwala Fritz (1872 - 1936)

Krajina u řeky
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  22:20:00
Číslo položky: 15115
Poslední dražitel: 14296

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Dívka s holubicí
olej na sololitu, 46, 5 x 37 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno monogramem LD, datováno 1991, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15123
Poslední dražitel: 14301

Nesignováno

Hrátky s láskou
tuš na papíře, 42 x 29, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14988
Poslední dražitel: 14207

Podvečer
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  22:15:00
Číslo položky: 15127
Poslední dražitel: 14304

Zátiší s lahví a sklenicí
kombinovaná technika na kartonu, 30, 5 x 23 cm, nerámováno, volně loženo, karton mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století, na zadní straně pozůstalostní razítko autora
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč