9 300 000 Kč

Číslo položky: 14988
Poslední dražitel: 14207

Podvečer
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  22:15:00
Číslo položky: 15127
Poslední dražitel: 14304

Zátiší s lahví a sklenicí
kombinovaná technika na kartonu, 30, 5 x 23 cm, nerámováno, volně loženo, karton mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století, na zadní straně pozůstalostní razítko autora
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14957
Poslední dražitel: 14524

Christov Georgi (1897 - ?)

Horská krajina
olej na kartonu, 31 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  22:10:00
Číslo položky: 15088
Poslední dražitel: 12259

Štolovský Josef (1879 - 1936)

V kovářské dílně
olej na plátně, 55 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15091
Poslední dražitel: 14279

Nečitelně signováno

Práce na poli
olej na kartonu, 33 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15124
Poslední dražitel: 14955

Mořské pobřeží s loďkou
kombinovaná technika na papíře, 29 x 46, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století, na zadní straně pozůstalostní razítko autora
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15142
Poslední dražitel: 14426

Horn Julius (1900 - ?)

Hospodská scéna
olej na plátně, 79 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15161
Poslední dražitel: 14328

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Tanec kentaurů
olej na kartonu, 64 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 2001, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14959
Poslední dražitel: 14606

Na večer
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  22:05:00
Číslo položky: 14983
Poslední dražitel: 14203

Zatzka Hans (1859 - 1945)

olej na kartonu, 40, 5 x 24 cm, nerámováno, volně loženo, karton a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč