Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15154
Poslední dražitel: 14976

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Staré kultury - Kleopatra
kombinovaná technika na papíře, 23 x 15, 5 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1986, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:15:00
Číslo položky: 14945
Poslední dražitel: 14830

Moravec Alois (1899 - 1987)

Rybník u Slatiny
olej na plátně, 53 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:10:00
Číslo položky: 14978
Poslední dražitel: 15499

Nesignováno

olej na plátně, 55 x 41 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14998
Poslední dražitel: 14214

Zima v lese
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15163
Poslední dražitel: 15047

Odpoledne u vody
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14993
Poslední dražitel: 14210

Břízy na kraji lesa
olej na kartonu, 50 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:05:00
Číslo položky: 15135
Poslední dražitel: 15609

Zimní krajina s chalupou
olej plátno na kartonu, 48, 5 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:00:00
Číslo položky: 14981
Poslední dražitel: 15104

Stehlík Karel (1912 - 1985)

Potok
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  20:55:00
Číslo položky: 15063
Poslední dražitel: 12527

Malý Václav (1874 - 1935)

Slepice
olej na kartonu, 33, 5 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14958
Poslední dražitel: 14525

Christov Georgi (1897 - ?)

Pohled na zámek
olej na plátně, 56 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  20:50:00

do VÁNOČNÍ AUKCE.