Letní krajina olej na kartonu, 46 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zlatník olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Polní cesta olej na kartonu, 33 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Žně olej na kartonu, 22 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vesnice v zimě olej na kartonu, 30, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Chalupy v zimě olej na kartonu, 32 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen