Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14961
Poslední dražitel: 15433

Jiroudek František (1914 - 1991)

Život proti smrti
olej na plátně, 68 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1986, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  22:00:00
Číslo položky: 14967
Poslední dražitel: 15174

Krajina u řeky
olej na kartonu, 18, 5 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14972
Poslední dražitel: 13961

olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14979
Poslední dražitel: 15266

Žid
akvarel na papíře, 34 x 20 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:55:00
Číslo položky: 15065
Poslední dražitel: 11746

Malý Václav (1874 - 1935)

Výhled na vesnici
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14974
Poslední dražitel: 15095

olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:50:00
Číslo položky: 14982
Poslední dražitel: 14203

Zatzka Hans (1859 - 1945)

Kytice růží
olej na kartonu, 39 x 28 cm, nerámováno, volně loženo, karton a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14943
Poslední dražitel: 11660

Rada Vlastimil (1895 - 1962)

Koňské spřežení
kombinovaná technika na kartonu, 41 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:45:00
Číslo položky: 15098
Poslední dražitel: 15587

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 88 x 122 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno LD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15119
Poslední dražitel: 14298

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Březen
tuš na papíře, 42 x 27, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen, zahnědlé skvrny, signováno PD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

do VÁNOČNÍ AUKCE.