Výhled do kraje olej na kartonu, 27 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jarní krajina olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Dívka s květinami olej na překližce, 32 x 15, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno monogramem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Liběchovská krajina s jezem olej na plátně, 66 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1985, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Z našeho parku v zimě olej na plátně, 66 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla a nákupní doklad z roku 1931 přiloženy
Ranní mlha olej na kartonu, 26 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen