9 300 000 Kč

Číslo položky: 15131
Poslední dražitel: 15552

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Portrét dívenky
kombinovaná technika na papíře, 41 x 33 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PU, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 138 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:50:00
Číslo položky: 15149
Poslední dražitel: 14319

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Odpočívající Venuše v kosmu
olej na kartonu, 54 x 102 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15196
Poslední dražitel: 15598

olej na kartonu, 24 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 28 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15089
Poslední dražitel: 14585

Vodník
barevná litografie, 33, 5 x 43, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám poškozen, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1942, 367/500
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 97 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:45:00
Číslo položky: 15186
Poslední dražitel: 13301

Motiv z Vysočiny
olej na kartonu, 13, 5 x 19, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1955, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14992
Poslední dražitel: 15297

Bokšay Josef (1891 - 1975)

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v roce 1996 restaurováno, nový vypínací a okrasný rám, signováno LD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 246 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:40:00
Číslo položky: 15116
Poslední dražitel: 14297

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Utrpení
olej na plátně, 81 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem LD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:35:00
Číslo položky: 15197
Poslední dražitel: 15432

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Římská bohyně
kombinovaná technika, pryskyřice, 50 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1971, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 76 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15092
Poslední dražitel: 14933

Čech Ringo František (* 1943)

Obecní dům
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1984, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:30:00
Číslo položky: 15117
Poslední dražitel: 15542

Pražské střechy
olej na překližce, 30 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč