Portrét dívenky kombinovaná technika na papíře, 41 x 33 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PU, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Odpočívající Venuše v kosmu olej na kartonu, 54 x 102 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Venkovský motiv olej na kartonu, 24 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Motiv z Vysočiny olej na kartonu, 13, 5 x 19, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1955, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Venkovský motiv olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v roce 1996 restaurováno, nový vypínací a okrasný rám, signováno LD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Utrpení olej na plátně, 81 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem LD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Římská bohyně kombinovaná technika, pryskyřice, 50 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1971, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pražské střechy olej na překližce, 30 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen