9 300 000 Kč

Číslo položky: 15126
Poslední dražitel: 14304

kombinovaná technika na kartonu, 23, 5 x 30, 5 cm, nerámováno, volně loženo, karton mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století, na zadní straně pozůstalostní razítko autora
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:30:00
Číslo položky: 14960
Poslední dražitel: 15481

Rittstein Michal (* 1949)

Žena a brouk
olej na plátně, 100 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1988, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 375 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:25:00
Číslo položky: 15067
Poslední dražitel: 15561

Orlík nad Humpolcem
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, v roce 1943 vystaveno, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15082
Poslední dražitel: 14693

olej na plátně, 62 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1899, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14942
Poslední dražitel: 14175

Zátiší s jablky
olej na plátně, 29 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1941, obraz uveden v soupisu díla autora pod číslem 1313, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 560 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:20:00
Číslo položky: 15095
Poslední dražitel: 14655

olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 15118
Poslední dražitel: 14298

Pivoňky
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15162
Poslední dražitel: 13637

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Au Quartier Latin
tuš-tužka na papíře, 50 x 37 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 96 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15064
Poslední dražitel: 11745

Malý Václav (1874 - 1935)

Na pastvě
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:15:00
Číslo položky: 15121
Poslední dražitel: 14300

Nesignováno

Staré dolarové bankovky
tuš na papíře, 42 x 29 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč