Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14992
Poslední dražitel: 15297

Bokšay Josef (1891 - 1975)

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v roce 1996 restaurováno, nový vypínací a okrasný rám, signováno LD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Aktuální cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:00:00
Číslo položky: 15188
Poslední dražitel: 14347

Kvetoucí sad
olej na plátně, 56 x 80 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15082
Poslední dražitel: 14273

olej na plátně, 62 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1899, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:05:00
Číslo položky: 15150
Poslední dražitel: 14321

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Ženský akt
malba na tvrzeném polystyrenu, 98 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14971
Poslední dražitel: 14848

Sovánka K.

Srneček
olej na plátně, 60 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14942
Poslední dražitel: 14828

Zátiší s jablky
olej na plátně, 29 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1941, obraz uveden v soupisu díla autora pod číslem 1313, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Aktuální cena: 405 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:10:00
Číslo položky: 15095
Poslední dražitel: 14655

olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15195
Poslední dražitel: 15005

Dívčí akt před zrcadlem
olej na plátně, 79 x 58 cm, rámováváno, rám a malba mírně poškozeny, malba mírně zkrakelována, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:15:00
Číslo položky: 15089
Poslední dražitel: 14277

Vodník
barevná litografie, 33, 5 x 43, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám poškozen, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1942, 367/500
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15116
Poslední dražitel: 14297

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Utrpení
olej na plátně, 81 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem LD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Aktuální cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.