Předaukční výstava aukce září 2020 probíhá do 24. 9. 2020
každé pondělí až čtvrtek 9 - 12 a 13 - 16 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 13163
Poslední dražitel: 13082

Lesní cesta
kvaš na papíře, 42, 5 x 58, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  20:35:00
Číslo položky: 13264
Poslední dražitel: 13353

Nečitelně signováno

Horská krajina s řekou
olej na plátně, 47 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně plátna záplata, signováno nečitelně PD, datováno 1893
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13223
Poslední dražitel: 13122

Kozák Václav (1889 - 1969)

Karlův most
olej na plátně, 67 x 77 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  20:25:00
Číslo položky: 13231
Poslední dražitel: 13700

Zvonice u hradu
olej na kartonu, 50 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 19 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13299
Poslední dražitel: 13910

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Konvolut 3 ks barevných litografií
3 ks barevných litografií, motiv letadel, rozměry cca 30 x 40 cm, rámováno, rámy a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1966, 16/50, 23/90, 18/90
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13185
Poslední dražitel: 10926

Multrus Josef (1898 - 1957)

Macešky
olej na sololitu, 36 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  20:20:00
Číslo položky: 13300
Poslední dražitel: 13078

Stein Václav (1917 - 1944)

olej na plátně, 36 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13189
Poslední dražitel: 12751

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Tržiště na Malé Straně
akvarel na papíře, 26 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  20:10:00
Číslo položky: 13191
Poslední dražitel: 13369

Motiv z Kralup
akvarel na papíře, 41 x 34, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1928
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13315
Poslední dražitel: 12361

Vlach Oldřich (1886 - 1958)

Husopaska
olej na plátně, 38 x 54, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč