9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Číslo položky: 13237
Poslední dražitel: 13606

Jaro
barevná litografie, 17 x 22, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1954
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  21:45:00
Číslo položky: 13259
Poslední dražitel: 13527

Nesignováno

Horský vodopád
olej na plátně, 44 x 60, 5 cm, rámováno, rám, plátno a malba poškozeny, krakeláž, rentoaláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13260
Poslední dražitel: 12861

Nečitelně signováno

olej na plátně, 36 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně plátna záplaty, signováno nečitelně LD, datováno 1898 ?
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13286
Poslední dražitel: 13436

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton mírně zvlněn, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  21:40:00
Číslo položky: 13203
Poslední dražitel: 13108

olej na kartonu, 29, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 14 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  21:35:00
Číslo položky: 13246
Poslední dražitel: 13176

Huť
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13236
Poslední dražitel: 13289

Filla Emil (1882 - 1953)

Zátiší s vázou
suchá jehla, 14, 5 x 11 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  21:30:00
Číslo položky: 13230
Poslední dražitel: 13228

kombinovaná technika na kartonu, 23, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  21:25:00
Číslo položky: 13198
Poslední dražitel: 10936

Schmidt J.

pastel na papíře, 70 x 100 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  21:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12