9 300 000 Kč

Číslo položky: 13266
Poslední dražitel: 12499

Ovocné zátiší
barevná litografie, 29, 5 x 39, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 344/500, datováno 1942
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  21:20:00
Číslo položky: 13290
Poslední dražitel: 12570

Sklenář Zdeněk (1910 - 1986)

Arcimboldo
barevná litografie, 42 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 22/100, datováno 1972
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13181
Poslední dražitel: 13665

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Kobyla s hříbětem
olej na překližce, 66 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  21:05:00
Číslo položky: 13192
Poslední dražitel: 13693

Horn Julius (1900 - ?)

Pytlák
olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13172
Poslední dražitel: 13086

Mořský útes
olej na překližce, 35 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  21:00:00
Číslo položky: 13207
Poslední dražitel: 12192

Hřib
kombinovaná technika na kartonu, 12, 5 x 15, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  20:55:00
Číslo položky: 13208
Poslední dražitel: 13112

Ryšavá Jožka (1893 - ?)

Rybník Pařez - Vyžlovka
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, na zadní straně štítek autorky, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13232
Poslední dražitel: 13808

Nesignováno (J. Panuška ?)

Hrad Strečno
akvarel na papíře, 27 x 36 cm, rámováno, nepůvodní rám, zažloutlé skvrny, nesignováno, datováno 1935
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13258
Poslední dražitel: 13905

Nečitelně signováno (V. Ströminger ?)

Karlštejn
olej na plátně, 53, 5 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, na zadní straně plátna záplaty, signováno nečitelně PD, datováno 1876 ?
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13294
Poslední dražitel: 13744

"Madam Favart" z cyklu Portrét v čase
lept na papíře, 49 x 65, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  20:50:00