9 300 000 Kč

Číslo položky: 13255
Poslední dražitel: 13892

Slovenská krajina
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 156 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  21:50:00
Číslo položky: 13270
Poslední dražitel: 12808

Mexiko
tuš - tužka na papíře, 19 x 22 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1928, na zadní straně razítko z umělecké pozůstalosti autora, kresba pochází přímo z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13297
Poslední dražitel: 13173

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Kampa
olej na plátně, 59 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13210
Poslední dražitel: 11218

Multrus Josef (1898 - 1957)

V zahradě
olej na plátně, 78 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  21:45:00
Číslo položky: 13248
Poslední dražitel: 13899

Srnky v březovém háji
olej na plátně, 60 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v pravé dolní části plátno protrženo - záplata, cca 0,3 cm, signováno PD, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 43 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13254
Poslední dražitel: 12994

Koupání
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13281
Poslední dražitel: 12815

Stíny civilizace
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13283
Poslední dražitel: 12817

Na ulici
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13171
Poslední dražitel: 13833

Ve Stromovce
kombinovaná technika na kartonu, 33 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno tužkou LD, na přední straně věnování od autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  21:35:00
Číslo položky: 13305
Poslední dražitel: 11284

Ovocný trh
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč