9 300 000 Kč

Číslo položky: 13310
Poslední dražitel: 13144

Kreutz Jan (1897 - 1979)

Moravské slavnosti
olej na kartonu, 98, 5 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  21:35:00
Číslo položky: 13177
Poslední dražitel: 13327

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Ukřižovaný
olej na plátně, 55 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PU, datováno 1999, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  21:30:00
Číslo položky: 13226
Poslední dražitel: 13282

Koledníci
barevná litografie, 28, 5 x 17, 5 cm, rámováno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13267
Poslední dražitel: 13002

Nesignováno

Zátiší s holuby, hroznovým vínem a houbami
olej na plátně, 70 x 56, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, krakeláž, rentoaláž, nesignováno, 2. pol. 19 století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  21:25:00
Číslo položky: 13280
Poslední dražitel: 12815

Dívka před zrcadlem
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13296
Poslední dražitel: 13944

"Elise Höfer" z cyklu Portrét v čase
lept na papíře, 49 x 66 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13273
Poslední dražitel: 12810

Před volbami
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  21:15:00
Číslo položky: 13274
Poslední dražitel: 12811

Humoristická ilustrace
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13184
Poslední dražitel: 13843

Břízy v krajině
olej plátno na kartonu, 40 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1910, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  21:10:00
Číslo položky: 13313
Poslední dražitel: 13387

Nečitelně signováno

olej na plátně, 97 x 132 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč