Ze Svratky olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jaro na venkově olej na lepence, 33, 5 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen