9 300 000 Kč

Číslo položky: 13206
Poslední dražitel: 13683

olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  21:45:00
Číslo položky: 13228
Poslední dražitel: 13874

Ze Svratky
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13268
Poslední dražitel: 13243

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 42 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13288
Poslední dražitel: 13346

Letadlo
černobílá litografie, 39 x 29 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 22/100, datováno 1972
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13301
Poslední dražitel: 13926

Jaro na venkově
olej na lepence, 33, 5 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13178
Poslední dražitel: 13268

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Postavy
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  21:35:00
Číslo položky: 13180
Poslední dražitel: 11164

Bez názvu
barevná litografie, 48, 5 x 37, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 20/75, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  21:30:00
Číslo položky: 13179
Poslední dražitel: 13243

Omaggio a Gianni Rodari
barevná litografie, 37, 5 x 48 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 8/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  21:25:00
Číslo položky: 13266
Poslední dražitel: 12499

Ovocné zátiší
barevná litografie, 29, 5 x 39, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 344/500, datováno 1942
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  21:20:00
Číslo položky: 13290
Poslední dražitel: 12570

Sklenář Zdeněk (1910 - 1986)

Arcimboldo
barevná litografie, 42 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 22/100, datováno 1972
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 200 Kč
Příhoz: 500 Kč