9 300 000 Kč

Číslo položky: 13176
Poslední dražitel: 13247

Liesler Josef (1912 - 2005)

Válka za skříní
olej na sololitu, 31 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1996, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  21:05:00
Číslo položky: 13233
Poslední dražitel: 12979

Monogram K. K.

The Robbery of any Bank
kombinovaná technika na papíře, 38 x 56 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno monogramem PD, datováno 1980
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13312
Poslední dražitel: 13454

Sběr brambor
olej na kartonu, 28, 5 x 38, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13261
Poslední dražitel: 13350

Monogram M. V.

Holandská krajina
olej na plátně, 28 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  21:00:00
Číslo položky: 13238
Poslední dražitel: 12983

Monogram K. K.

Who the hell you think you are?
kombinovaná technika na papíře, 41 x 27 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno monogramem LD, datováno 1977
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  20:55:00
Číslo položky: 13182
Poslední dražitel: 13363

Jakub František (1875 - 1940)

Česání ovoce
olej na překližce, 55 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  20:50:00
Číslo položky: 13243
Poslední dražitel: 12311

Smetana Jan (1918 - 1998)

Přístav
černobílá litografie, 21, 5 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13276
Poslední dražitel: 13175

Bohumír Dvorský ? (1902 - 1976)

olej na kartonu, 63, 5 x 53, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno Bohumír LD, na přední straně věnování, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13174
Poslední dražitel: 13088

Nesignováno (F. Engelmüller ?)

Kamenné vázy v parku
olej na kartonu, 31 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, na zadní straně razítko z JUV 1944 a pozůstalostní razítko, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  20:40:00
Číslo položky: 13241
Poslední dražitel: 12984

Monogram K. K.

Ptáčci
olej na překližce, 26 x 20 cm, rámováno, signováno monogramem LH, datováno 1990
Příhoz: 100 Kč