9 300 000 Kč

Číslo položky: 13175
Poslední dražitel: 12938

Liesler Josef (1912 - 2005)

Masky
olej na plátně, 100 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1988, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 80 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  22:00:00
Číslo položky: 13227
Poslední dražitel: 13282

Těžký život tureckého listonoše
akvarel na papíře, 41 x 29 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1998, na zadní straně razítko z výstavy v Galerii Hřebíček v Brně
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 182 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13252
Poslední dražitel: 11217

olej na kartonu, 40, 5 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13278
Poslední dražitel: 11236

Vítanovská ulička
olej na plátně, 40 x 52, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13282
Poslední dražitel: 13059

V kavárně
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13183
Poslední dražitel: 12875

olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  21:55:00
Číslo položky: 13204
Poslední dražitel: 13122

Komorná v šatech kněžny
olej na plátně, 70 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13302
Poslední dražitel: 13897

Přimlžené odpoledne
olej na kartonu, 39 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 51 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13186
Poslední dražitel: 13160

olej na kartonu, 54 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  21:50:00
Číslo položky: 13251
Poslední dražitel: 12919

Záhy z jara
olej na kartonu, 38, 5 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 46 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč