9 300 000 Kč

Číslo položky: 13188
Poslední dražitel: 13098

Nechleba Vratislav (1885 - 1965)

V lese
olej na plátně, 67 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  20:45:00
Číslo položky: 13218
Poslední dražitel: 13120

Nečitelně signováno

Alpská krajina
olej na plátně, 35 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13234
Poslední dražitel: 13171

černobílá litografie, 40 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1954
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  20:40:00
Číslo položky: 13263
Poslední dražitel: 13420

Monogram J. K.

Horská krajina
olej na plátně, 55, 5 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, datováno 1890
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13195
Poslední dražitel: 12260

Úspěšné prase
barevná litografie, 59 x 42, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno PD, 41/60, datováno 1988
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  20:30:00
Číslo položky: 13287
Poslední dražitel: 13478

Wünsche Vilém (1900 - 1984)

Ostravské jaro
olej na kartonu, 48 x 67 cm, nerámováno, karton poškozen, v jednom místě zlomený, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  20:25:00
Číslo položky: 13303
Poslední dražitel: 13028

Klimeš František (1871 - 1916)

Sekáč na poli
olej na plátně, 109, 5 x 81, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  20:20:00
Číslo položky: 13055
Poslední dražitel: 13600

Mehl Jan (1912 - 1990)

Večerní slavnost
olej na plátně, 62 x 96 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  20:10:00
Číslo položky: 13173
Poslední dražitel: 10917

Böhm A.

Dívka v klobouku
olej na sololitu, 27, 5 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1913
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  20:05:00
Číslo položky: 13275
Poslední dražitel: 13222

Jaro na venkově
olej na kartonu, 26 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  22:15:00