Večerní slavnost olej na plátně, 62 x 96 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jaro na venkově olej na kartonu, 26 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Venkovský motiv olej na plátně, 45 x 55 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno na 2 místech protrženo, cca 0,5 cm, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen