9 300 000 Kč

Číslo položky: 13205
Poslední dražitel: 11852

olej na plátně, 45 x 55 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno na 2 místech protrženo, cca 0,5 cm, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  22:10:00
Číslo položky: 13279
Poslední dražitel: 13161

Kojan Jan (1886 - 1951)

Tanečnice
olej na plátně, 95 x 54, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  22:05:00
Číslo položky: 13247
Poslední dražitel: 13454

Břízy
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  22:00:00
Číslo položky: 13257
Poslední dražitel: 13145

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

olej na plátně, 110, 5 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13194
Poslední dražitel: 13819

Kerhart Oldřich (1895 - 1947)

Sklizeň úrody
olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, místy vymyté lazury, na zadní straně štítek z výstavy v Bratislavě, datováno 1930, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  21:55:00
Číslo položky: 13256
Poslední dražitel: 11888

olej na kartonu, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13309
Poslední dražitel: 13032

Figura
olej na kartonu, 95 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton místy vyboulen, signováno UD, datováno 1995, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13200
Poslední dražitel: 12819

Rašeliniště u Branné
olej na kartonu, 43 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně přípis autora, signováno LD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  21:45:00
Číslo položky: 13201
Poslední dražitel: 12956

Postava
olej na sololitu, 71 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2013, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13209
Poslední dražitel: 13685

Zimní nálada u Kostelce
olej na plátně, 80 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč