9 300 000 Kč

Číslo položky: 13229
Poslední dražitel: 12939

Koroptve na sněhu
olej na plátně, 37 x 54 cm, neodborně zarámováno, bez vypínacího rámu, rám, malba a plátno poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  22:20:00
Číslo položky: 13235
Poslední dražitel: 12531

Filla Emil (1882 - 1953)

lept na papíře, 26 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 5/30, datováno 1931
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13253
Poslední dražitel: 13915

Vysoká škola III
suchá jehla, 41 x 31, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno UD, 255/300, datováno 1947
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13277
Poslední dražitel: 13879

Železnice v dešti
olej na kartonu, 20, 5 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, na přední straně přípis "Kaván věnuje v úctě", datováno 1903, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 11 000 Kč
Dosažená cena: 45 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  22:05:00
Číslo položky: 13250
Poslední dražitel: 13714

Kralupy
olej na plátně, 75 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  22:00:00
Číslo položky: 13298
Poslední dražitel: 13748

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Z České Rybné
olej na plátně, 73 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13295
Poslední dražitel: 13107

Diana de Poitiers
suchá jehla, 59, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, na přední straně věnování ze dne 23. 8. 1982, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  21:55:00
Číslo položky: 13193
Poslední dražitel: 11693

Holan Karel (1893 - 1953)

Sovovy mlýny
olej na plátně, 45 x 69 cm, rámováno, rám poškozen, uprostřed kompozice plátno protrženo o velikosti cca 1 cm, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  21:50:00
Číslo položky: 13187
Poslední dražitel: 13846

Cesta do vsi
olej na kartonu, 38 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2020  21:45:00
Číslo položky: 13190
Poslední dražitel: 13701

Říp od Horních Beřkovic
olej na překližce, 48 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka místy popraskaná, signováno PD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč