Venkovský motiv olej plátno na kartonu, 20, 5 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní odpoledne kombinovaná technika na papíře, 31, 5 x 46, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, papír poškozen, v pravé části natržen, přeložky, 2. pol. 19. století