9 300 000 Kč

Číslo položky: 12945
Poslední dražitel: 12926

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  21:50:00
Číslo položky: 12853
Poslední dražitel: 13435

Práce na poli
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  21:35:00
Číslo položky: 12906
Poslední dražitel: 13458

Molitor Otto (1889 - ?)

Dívky v krojích
olej na překližce, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12833
Poslední dražitel: 12848

Noirot Louis (1820 - 1902)

Na procházce
olej na plátně, 56 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  21:30:00
Číslo položky: 12864
Poslední dražitel: 12870

Malostranské střechy
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  21:25:00
Číslo položky: 12878
Poslední dražitel: 13453

Krajina před bouří
olej na plátně, 49, 5 x 79, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12903
Poslední dražitel: 12072

Podešva František (1893 - 1979)

Práce na poli
olej na plátně, 52 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, na zadní straně razítko z výstavy z roku 1947 ve Vsetíně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12840
Poslední dražitel: 13424

Snopy
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  21:20:00
Číslo položky: 12940
Poslední dražitel: 12340

Rozkvetlá louka
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  21:15:00
Číslo položky: 12941
Poslední dražitel: 11102

Krajina s břízami
olej na kartonu, 30 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč