9 300 000 Kč

Číslo položky: 12827
Poslední dražitel: 12742

Nesignováno

Portrét muže
olej na plátně, 24 x 19, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba a plátno silně poškozeny, krakeláž, malba místy odpadlá, na zadní straně přípis Karl Zimmermann, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  20:10:00
Číslo položky: 12828
Poslední dražitel: 12743

Nesignováno

Portrét ženy
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  20:00:00
Číslo položky: 12888
Poslední dražitel: 13045

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

Bez názvu
aktivní grafika, 15, 5 x 20, 5 cm, nerámováno, volně loženo, lepeno na papír, 2/20, signováno PD, datováno 1960 VIII
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  22:25:00
Číslo položky: 12889
Poslední dražitel: 12783

Bez názvu
aktivní grafika, 15, 5 x 18 cm, nerámováno, volně loženo, lepeno na papír, 7/20, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12881
Poslední dražitel: 13084

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Stromy
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  22:20:00
Číslo položky: 12930
Poslední dražitel: 11721

Jeřáb u silnice na Milovech
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12856
Poslední dražitel: 13011

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

Sedící dívčí poloakt
olej na plátně, 74 x 60, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  22:15:00
Číslo položky: 12931
Poslední dražitel: 12531

Do práce v Křižánkách
olej na plátně, 51 x 65, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  22:10:00
Číslo položky: 12871
Poslední dražitel: 12874

olej plátno na kartonu, 26 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně tužkou PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  22:05:00
Číslo položky: 12953
Poslední dražitel: 13033

Kilian Josef (1918 - 1999)

Jihočeská krajina
olej na plátně, 30 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, datováno 1983
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  22:00:00