9 300 000 Kč

Číslo položky: 12841
Poslední dražitel: 13194

Hurt Josef (1881 - 1945)

olej na překližce, 39, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  20:25:00
Číslo položky: 12887
Poslední dražitel: 13043

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

Bez názvu
aktivní grafika, 9 x 15 cm, nerámováno, volně loženo, lepeno na papír, 3/20, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12914
Poslední dražitel: 12306

Ovocné zátiší
barevná litografie, 29 x 39 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943, 29/500
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12863
Poslední dražitel: 13175

Soušek Václav (1899 - 1982)

Koroptve
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  20:20:00
Číslo položky: 12957
Poslední dražitel: 12550

Emler František (1912 - 1992)

kombinovaná technika na kartonu, 46, 5 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  20:15:00
Číslo položky: 12893
Poslední dražitel: 12890

olej na kartonu, 45 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  20:10:00
Číslo položky: 12958
Poslední dražitel: 12786

Holeček Jaroslav (1902 - 1957)

Zasněžené Hradčany
kombinovaná technika na kartonu, 68 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  20:05:00
Číslo položky: 12956
Poslední dražitel: 12784

Krátký J.

Šašek
olej na plátně, 53 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1930
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  20:00:00
Číslo položky: 12915
Poslední dražitel: 12740

Hlavsa Lutobor (1924 - 2015)

Moderní kompozice
olej na plátně, 45 x 125 cm, nerámováno, malba a plátno mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1959, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  22:30:00
Číslo položky: 12891
Poslední dražitel: 12888

Langer Karel (1878 - 1947)

Letní nálada
olej na plátně, 60 x 79 cm, rámováno, nepůvodní rám, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  22:20:00