9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Číslo položky: 12954
Poslední dražitel: 13034

Kilian Josef (1918 - 1999)

Jihočeské Dálky
olej na plátně, 24 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, datováno 1981
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:55:00
Číslo položky: 12848
Poslední dražitel: 12859

Dívka s perlami
olej na plátně, 57, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:50:00
Číslo položky: 12938
Poslední dražitel: 13509

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12926
Poslední dražitel: 11092

Krajina s chalupami
olej na plátně, 60 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:40:00
Číslo položky: 12846
Poslední dražitel: 13430

Motiv z Albánie
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:30:00
Číslo položky: 12858
Poslední dražitel: 12866

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

olej na plátně, 72 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:25:00
Číslo položky: 12929
Poslední dražitel: 13488

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Uprostřed vsi
olej na lepence, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:15:00
Číslo položky: 12939
Poslední dražitel: 12922

Lokomotivy
olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12847
Poslední dražitel: 12404

olej na plátně, 44, 5 x 34 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2019  21:05:00
Číslo položky: 12849
Poslední dražitel: 13432

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Práce na poli
olej na kartonu, 46 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, dodatečně signováno autorem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11