9 300 000 Kč

Číslo položky: 12925
Poslední dražitel: 12762

Lander Richard (1904 - 1980)

Matějská pouť
kombinovaná technika na kartonu, 69 x 99 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, místy krakeláž, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:30:00
Číslo položky: 12834
Poslední dražitel: 12744

Liebscher Adolf (1857 - 1919)

Milenci
olej na plátně, 77 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:15:00
Číslo položky: 12831
Poslední dražitel: 11713

Pohled na Pražský hrad
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12904
Poslední dražitel: 12748

Pacner Miroslav (1938 - 2015)

Stopa v písku
kombinovaná technika na kartonu (písek, kámen, tráva), 90 x 90 cm, nerámováno, nesignováno, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12838
Poslední dražitel: 13454

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Břízy na jaře
kombinovaná technika na papíře, 43 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno LD, č. 45, datováno 1910
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 23 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:10:00
Číslo položky: 12937
Poslední dražitel: 12698

Před bouří ve žních (pohled ku Včelákovu)
olej na plátně, 106 x 135, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12860
Poslední dražitel: 13044

Lesní potok
olej plátno na kartonu, 40, 5 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 17 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:05:00
Číslo položky: 12877
Poslední dražitel: 13194

Nečitelně signováno

Cesta ke zřícenině
olej na plátně, 82 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, krakeláž, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12886
Poslední dražitel: 13043

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

Bez názvu
aktivní grafika, 20, 5 x 14, 5 cm, nerámováno, volně loženo, lepeno na papír, 11/20, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 7 900 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12899
Poslední dražitel: 13467

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Cesta
olej na plátně, 67 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč