9 300 000 Kč

Číslo položky: 12943
Poslední dražitel: 13484

olej na překližce, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  20:40:00
Číslo položky: 12873
Poslední dražitel: 12876

Lokomotivy
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  20:35:00
Číslo položky: 12944
Poslední dražitel: 12926

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

Jičín
olej na plátně, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  20:30:00
Číslo položky: 12874
Poslední dražitel: 12877

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 25, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  20:25:00
Číslo položky: 12844
Poslední dražitel: 11648

Koko - Micoletzky Friedrich Albin (1887 - 1981)

Horská krajina
olej na plátně, 42 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  20:20:00
Číslo položky: 12832
Poslední dražitel: 12849

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Mostar
akvarel na papíře, 35, 5 x 48 cm, rámováno, rám, papír a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12902
Poslední dražitel: 12896

Nečitelně signováno

Benátky
olej na plátně, 65 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12923
Poslední dražitel: 12911

olej na kartonu, 62 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12845
Poslední dražitel: 11616

Duchoslav František Ludvík (1834 - 1909)

Horská krajina
olej na kartonu, 7, 5 x 11, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  20:15:00
Číslo položky: 12901
Poslední dražitel: 13133

Kolínská Jitka (1930 - 1992)

Ptáček
kombinovaná technika na papíře, 19 x 16, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč