9 300 000 Kč

Číslo položky: 12869
Poslední dražitel: 12526

Ilustrace ke knize
kvaš na papíře, 32, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  22:10:00
Číslo položky: 12826
Poslední dražitel: 12995

Z cyklu "Sen noci svatojánské" II
barevná litografie, 45 x 29, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, číslo 196, signováno tužkou PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  22:05:00
Číslo položky: 12825
Poslední dražitel: 12539

Z cyklu "Sen noci svatojánské" IV
barevná litografie, 45 x 29, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, číslo 50, signováno tužkou PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12910
Poslední dražitel: 12517

Letní krajina - Partie z Vysočiny
olej na plátně, 20 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1961, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12932
Poslední dražitel: 11722

Děti u vody
olej na plátně, 51 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12921
Poslední dražitel: 13067

Monogram J. K.

Nehtortář obecný
koláž, 27 x 21 cm, nerámováno, mírně poškozeno, signováno monogramem PD, datováno 1972, na zadní straně přípis autora
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  22:00:00
Číslo položky: 12857
Poslední dražitel: 13437

Přímořská krajina
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 91 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  21:55:00
Číslo položky: 12852
Poslední dražitel: 12962

olej na kartonu, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  21:50:00
Číslo položky: 12897
Poslední dražitel: 13569

Francouzská špiónka
barevná litografie, 43 x 54 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 94/95, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12898
Poslední dražitel: 12789

Maria Theresia
barevná litografie, 48 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 15/92, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 23 600 Kč
Příhoz: 500 Kč