9 300 000 Kč

Číslo položky: 12890
Poslední dražitel: 13461

Tanečnice
olej na plátně, 81 x 67 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:55:00
Číslo položky: 12927
Poslední dražitel: 12354

olej na kartonu, 26 x 38, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 34 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:50:00
Číslo položky: 12843
Poslední dražitel: 13055

Medvědář
barevná litografie, 46 x 40 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, 54/70, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:45:00
Číslo položky: 12850
Poslední dražitel: 13063

Nesignováno

Hra v kostky
olej na dřevě, 24, 5 x 19 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12911
Poslední dražitel: 12915

Dívčí akt s pomerančem
olej na plátně, 80 x 67 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena - místy zkrakelována, signováno UD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 136 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 12912
Poslední dražitel: 13476

Čtenářka
olej na plátně, 80 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:40:00
Číslo položky: 12837
Poslední dražitel: 10972

olej na kartonu, 34 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno dodatečně autorem PD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:35:00
Číslo položky: 12851
Poslední dražitel: 12539

Pytlák s úlovkem
olej na překližce, 66 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 73 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12892
Poslední dražitel: 13414

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na překližce, 30 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12885
Poslední dražitel: 13042

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

Bez názvu
aktivní grafika, 21, 5 x 19 cm, nerámováno, volně loženo, lepeno na papír, 11/20, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:30:00