9 300 000 Kč

Číslo položky: 12942
Poslední dražitel: 12341

Letní krajina s chalupou
olej na lepence, 29 x 39 cm, rám a malba mírně poškozeny, lepenka zvlněna, zaskleno, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  21:15:00
Číslo položky: 12894
Poslední dražitel: 12891

olej na kartonu, 51, 5 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  21:10:00
Číslo položky: 12933
Poslední dražitel: 13491

Sekáč na Rychtářkách
olej na plátně, 51 x 66 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12839
Poslední dražitel: 12934

olej na kartonu, 48, 5 x 68, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  21:00:00
Číslo položky: 12884
Poslední dražitel: 13042

Pelc Antonín (1895 - 1967)

Houslistka
barevná litografie, 42 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, 96/200, datováno 1959
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12920
Poslední dražitel: 13067

Monogram J. K.

Moučník na konec
koláž, 27 x 21 cm, nerámováno, mírně poškozeno, signováno monogramem PD, datováno 1975, na zadní straně přípis autora
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  20:55:00
Číslo položky: 12875
Poslední dražitel: 12877

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

Krajina s chalupami
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  20:50:00
Číslo položky: 12883
Poslední dražitel: 12568

Prášek Karel (* 1950)

Kompozice
akryl na plátně, 110 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, signováno monogramem KP, datováno 1992
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12876
Poslední dražitel: 12878

Nesignováno (K. Nejedlý ?)

Doškové chalupy
olej na kartonu, 35 x 48, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  20:45:00
Číslo položky: 12924
Poslední dražitel: 13016

Koudelka Josef (1877 - 1960)

olej plátno na kartonu, 55 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  20:40:00